Характеристики Телевізор Ozonehd 32HSN93T2
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Тип телевізораSmart TV
Діагональ екрану32"
Роздільна здатність екрану1366 x 768
Контрастність1500:1
Тип матриціVA
Тип підсвічуванняDirect LED
Час відгуку матриці6.5mc
Частота розгортки панелі60 Гц
Тип тюнеруаналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T, цифровий DVB-T2
Читати повністю
Аудіосистема з потужними 2 х 10 Вт динаміками занурить вас у світ об'ємного та захопливого звуку, підкреслюючи кожен момент ваших улюблених фільмів. Зручна VESA-сумісність (100х200 мм) дозволяє без проблем закріпити телевізор на стіні та оптимізувати простір у вашій кімнаті.
Окремої уваги заслуговує низьке енергоспоживання – середній показник складає лише 45 Вт, що забезпечує екологічну свідомість та економічність у використанні. Сучасний безрамний дизайн робить телевізор центральною частиною будь-якого інтер’єру, даруючи не лише функціональність, але й естетичне задоволення.
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, 32", 1366 x 768, без HDR, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 2 х 10 (20 Вт), Headphone, 1 x RJ-45, 2 x USB, S/PDIF, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (100х200мм), 465 х 715 х 200 мм
img img img
Аналог
+ 119 балів ITbox
Аналог
+ 195 балів ITbox
Тип телевізораSmart TV
Діагональ екрану32"
Контрастність1500:1
Тип матриціVA
Тип підсвічуванняDirect LED
Час відгуку матриці6.5mc
Частота розгортки панелі60 Гц
Читати повністю