Характеристики Телевізор LG 75QNED80T6A
Тип телевізораQNED - телевізор, Smart TV, 4K-телевізори
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Діагональ екрану75"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Тип матриціQNED
Тип підсвічуванняLED підсвітка
Частота оновлення60Гц
Частота розгортки панелі60 Гц
Процесор зображенняα5 AI 4K Gen7
Читати повністю
Опис Телевізор LG 75QNED80T6A
Аудіосистема з потужністю 2 х 10 Вт враховує особливості вашого простору, створюючи об'ємний звуковий купол, що ідеально підлаштовується під унікальну акустику кімнати. Дивовижна технологія Brightness Control аналізує освітлення в приміщенні, щоб сбалансувати зображення у будь-який час доби, забезпечуючи чіткість та ясність візуального сприйняття.
Телевізор LG 75QNED80T6A володіє мінімалістичним дизайном, що дозволить йому органічно вписатися в будь-який інтер'єр, прилягаючи до стіни завдяки стандарту кріплення VESA 400x300 мм. Поглиньтеся в атмосферу домашнього кінотеатру з режимом FILMMAKER Mode, котрий дозволяє дивитися фільми так, як задумав режисер, із точними налаштуваннями кольору та контрастності, гарантуючи незабутні враження від перегляду.
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, QNED - телевізор, 4K-телевізори, 75", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 10 (20 Вт), 3 x HDMI, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x300мм), 1677 х 1032 х 359 мм, 33 кг
img img img
Аналог
+ 3989 балів ITbox
Аналог
+ 1294 бала ITbox
Діагональ екрану75"
Тип матриціQNED
Тип підсвічуванняLED підсвітка
Читати повністю
Опис Телевізор LG 75QNED80T6A