Характеристики Телевізор LG 65QNED86A6A
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Тип телевізораQNED - телевізор, Smart TV, з Wi-Fi, 4K-телевізори
Діагональ екрану65"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Тип матриціQNED
Тип підсвічуванняMini LED
Частота оновлення120 Гц
Частота розгортки панелі120 Гц
Процесор зображенняα8 AI Processor 4K Gen2
Читати повністю
Опис Телевізор LG 65QNED86A6A
Насолоджуйтесь чудовим звуковим супроводом з Dolby Atmos, який створює об’ємний стереоефект, занурюючи вас у події на екрані. Завдяки потужним динамікам з загальною потужністю 20 Вт, ви відчуєте кожен звук чітко та виразно. З опціями AI Sound Wizard, цей телевізор може адаптуватись під ваші звукові вподобання, пропонуючи унікальний і персоналізований звуковий ландшафт.
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, з Wi-Fi, QNED - телевізор, 4K-телевізори, 65", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 10 (20 Вт), 4 x HDMI, Антенний, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, S/PDIF, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x400мм), 1452 х 907 х 285 мм, 22.5 кг
img img img
Аналог
+ 2084 бала ITbox
Аналог
+ 873 бала ITbox
Діагональ екрану65"
Тип матриціQNED
Тип підсвічуванняMini LED
Читати повністю
Опис Телевізор LG 65QNED86A6A