Характеристики Телевізор LG 65NANO90A6B
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Тип телевізораNano Сell - телевізор, Smart TV, з Wi-Fi, 4K-телевізори
Діагональ екрану65"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Тип матриці4K NanoCell
Тип підсвічуванняEdge LED
Частота оновлення60 Гц
Частота розгортки панелі60 Гц
Процесор зображенняα7 AI Processor 4K Gen8
Читати повністю
Опис Телевізор LG 65NANO90A6B
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, з Wi-Fi, Nano Сell - телевізор, 4K-телевізори, 65", 3840 x 2160, з HDR, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 10 (20 Вт), 3 x HDMI, Антенний, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, S/PDIF, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (300x300 мм), 1456 х 904 х 295 мм, 23.6 кг
img img img
Аналог
+ 3324 бала ITbox
Аналог
+ 1354 бала ITbox
Діагональ екрану65"