Характеристики Телевізор LG 50QNED756RA
| Тип телевізора | QNED - телевізор |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрану | 50" |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | VA |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | AI Processor 4K (α5 Gen 6) |
| Технології поліпшення зображення | 4K Upscaling, AI Brightness Control, AI Home, Apple AirPlay 2, Apple Homekit, Dynamic Tone Mappng, LG ThinQ, Motion Pro, Quantum Dot |
Опис Телевізор LG 50QNED756RA
Найкращий варіант для перегляду улюбленого контенту
Доступ до Apple TV, Netflix та LG. Дивіться новинки кіно, серіали, документальні фільми та трансляції спортивних змагань – все в одному місці.
Повний контроль без затримок
Телевізори LG дозволяють користувачеві повністю контролювати гру без затримок.
Неймовірні відчуття від перегляду спортивних подій Відчуйте себе на стадіоні. А завдяки повідомленням про спортивні змагання ви завжди знатимете, коли грає ваша улюблена команда.
Елемент інтер'єру
LG стане окрасою вашого інтер'єру. Естетичний дизайн тонкої панелі та рамки чудово доповнить будь-який інтер'єр.
Характеристики Телевізор LG 50QNED756RA
| Тип телевізора | QNED - телевізор |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрану | 50" |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 |
| Тип матриці | VA |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Процесор зображення | AI Processor 4K (α5 Gen 6) |
| Технології поліпшення зображення | 4K Upscaling, AI Brightness Control, AI Home, Apple AirPlay 2, Apple Homekit, Dynamic Tone Mappng, LG ThinQ, Motion Pro, Quantum Dot |
Опис Телевізор LG 50QNED756RA
Найкращий варіант для перегляду улюбленого контенту
Доступ до Apple TV, Netflix та LG. Дивіться новинки кіно, серіали, документальні фільми та трансляції спортивних змагань – все в одному місці.
Повний контроль без затримок
Телевізори LG дозволяють користувачеві повністю контролювати гру без затримок.
Неймовірні відчуття від перегляду спортивних подій Відчуйте себе на стадіоні. А завдяки повідомленням про спортивні змагання ви завжди знатимете, коли грає ваша улюблена команда.
Елемент інтер'єру
LG стане окрасою вашого інтер'єру. Естетичний дизайн тонкої панелі та рамки чудово доповнить будь-який інтер'єр.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації