LED - телевізор, 22", 1920 x 1080, Component, Composite, S-Video, Scart, D-sub, VESA - VESA (200x200мм)
Знятий з виробництва
Характеристики Телевізор LG 22MT45D-WZ
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | LED - телевізор |
| Діагональ екрану | 22" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Час відгуку матриці | 5mc |
| Частота оновлення | 200Гц |
| Інтерфейси підключення | D-sub, Scart, S-Video, Component, Composite |
| VESA | VESA (200x200мм) |
| Виробник | LG |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Телевізор LG 22MT45D-WZ
Телевізор LG 22MT45D-WZ має TN матрицею з роздільною здатністю Full HD і має відмінні показники яскравості і контрастності.
Персональний ТВ (ТБ + Монітор)
LG TV Personal надає можливість насолодитися мультимедійними розвагами. Такими як HD мовлення, DVD, інтернет, ігри і фотографії.
Задоволення від перегляду буде ще більше завдяки якістю зображення Full HD.
Full HD (1920 x 1080)
Висока роздільна здатність Full HD забезпечує чудову якість зображення з неймовірною точністю кольорів, контрасту і чіткості.
Персональний ТВ (ТБ + Монітор)
LG TV Personal надає можливість насолодитися мультимедійними розвагами. Такими як HD мовлення, DVD, інтернет, ігри і фотографії.
Задоволення від перегляду буде ще більше завдяки якістю зображення Full HD.
Full HD (1920 x 1080)
Висока роздільна здатність Full HD забезпечує чудову якість зображення з неймовірною точністю кольорів, контрасту і чіткості.
LED - телевізор, 22", 1920 x 1080, Component, Composite, S-Video, Scart, D-sub, VESA - VESA (200x200мм)
Знятий з виробництва
Характеристики Телевізор LG 22MT45D-WZ
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | LED - телевізор |
| Діагональ екрану | 22" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Час відгуку матриці | 5mc |
| Частота оновлення | 200Гц |
| Інтерфейси підключення | D-sub, Scart, S-Video, Component, Composite |
| VESA | VESA (200x200мм) |
| Виробник | LG |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Телевізор LG 22MT45D-WZ
Телевізор LG 22MT45D-WZ має TN матрицею з роздільною здатністю Full HD і має відмінні показники яскравості і контрастності.
Персональний ТВ (ТБ + Монітор)
LG TV Personal надає можливість насолодитися мультимедійними розвагами. Такими як HD мовлення, DVD, інтернет, ігри і фотографії.
Задоволення від перегляду буде ще більше завдяки якістю зображення Full HD.
Full HD (1920 x 1080)
Висока роздільна здатність Full HD забезпечує чудову якість зображення з неймовірною точністю кольорів, контрасту і чіткості.
Персональний ТВ (ТБ + Монітор)
LG TV Personal надає можливість насолодитися мультимедійними розвагами. Такими як HD мовлення, DVD, інтернет, ігри і фотографії.
Задоволення від перегляду буде ще більше завдяки якістю зображення Full HD.
Full HD (1920 x 1080)
Висока роздільна здатність Full HD забезпечує чудову якість зображення з неймовірною точністю кольорів, контрасту і чіткості.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації