Характеристики Телевізор Kivi 65U770QB
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Тип телевізораQLED - телевізор, Smart TV, 4K-телевізори
Діагональ екрану65"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Контрастність10000:1
Тип матриціQLED
Тип підсвічуванняDirect LED
Частота розгортки панелі60 Гц
Тип тюнеруцифровий DVB-C, цифровий DVB-T, цифровий DVB-T2
Читати повністю
Опис Телевізор Kivi 65U770QB
Телевізор Kivi 65U770QB підтримує Dolby Audio та Sound Surround, що дозволяють насолоджуватися глибоким і об'ємним звуком. Ваші улюблені фільми та музика будуть звучати, наче ви присутні у сучасному кінотеатрі. Потужність динаміків у 2 x 10 Вт забезпечує якісне звучання, яке заповнює простір навколо вас.
Телевізор Kivi 65U770QB готовий стати центральним елементом вашого домашнього розважального комплексу, об'єднуючи передові технології із сучасним дизайном для максимальної зручності та задоволення від перегляду. Із підтримкою VESA (400x300мм) ви легко можете встановити телевізор на стіну для отримання ще більшого просторового ефекту.
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, QLED - телевізор, 4K-телевізори, 65", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 2 х 10 (20 Вт), Component, 4 x HDMI, Headphone, Антенний, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, S/PDIF, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x300мм), 1450 x 903 x 327 мм
img img img
Аналог
+ 613 балів ITbox
Аналог
+ 847 балів ITbox
Діагональ екрану65"
Контрастність10000:1
Тип матриціQLED
Тип підсвічуванняDirect LED
Частота розгортки панелі60 Гц
Читати повністю
Опис Телевізор Kivi 65U770QB