Характеристики Телевізор Kivi 50U820KB
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Тип телевізораSmart TV, з Wi-Fi, 4K-телевізори
Діагональ екрану50"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Тип матриціQLED
Контрастність4000:1
Тип підсвічуванняDirect LED
Час відгуку матриці6mc
Частота оновлення60 Гц
Технології поліпшення зображенняDolby Digital, Max Vivid, PQ Engine, Ultra Clear, Upscaling 4K
Читати повністю
Опис Телевізор Kivi 50U820KB
Потужна звукова система, яка складається з двох динаміків потужністю 2 х 12 Вт, підтримує Dolby Atmos, оживляючи кожну сцену об'ємним звуком. Ці технології, у поєднанні з Dolby Digital і налаштуваннями звуку кінотеатрального рівня, надають відчуття повного занурення в події на екрані.
Для підключення доступні 2 x HDMI, 2 x USB, аудіовихід, SPDIF і CI+, а також цифрові тюнери DVB-T, DVB-C2, DVB-T2 і DVB-C. Телевізор підтримує бездротовий зв’язок через Wi-Fi і Bluetooth, що спрощує процес підключення до інтернету та інших пристроїв. Настінне кріплення стандарта VESA (300x300 мм) відкриває більше варіантів розміщення телевізора, забезпечуючи гармонію з інтер'єром вашого простору.
У дизайні телевізора поєднано практичність і стиль — він виконаний у чорному корпусі з пластиковими ніжками, розташованими на відстані 985 мм між собою, що гарантує стабільність і естетичність. Крім того, телевізор має корисні функції, такі як блокування від дітей, таймер сну та телетекст, які додатково підвищують комфорт і безпеку користування.
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, з Wi-Fi, 4K-телевізори, 50", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C2, 2 х 12 (24 Вт), 2 x HDMI, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, Аудіовихід, SPDIF, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (300x300 мм), 1110 x 695 x 302 мм
img img img
Аналог
+ 495 балів ITbox
Аналог
+ 434 бала ITbox
Діагональ екрану50"
Тип матриціQLED
Контрастність4000:1
Тип підсвічуванняDirect LED
Час відгуку матриці6mc
Частота оновлення60 Гц
Читати повністю
Опис Телевізор Kivi 50U820KB