Характеристики Телевізор Kivi 50U710QB
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Тип телевізораSmart TV, 4K-телевізори
Діагональ екрану50"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Тип матриціVA
Тип підсвічуванняDirect LED
Частота оновлення60 Гц
Частота розгортки панелі60 Гц
Процесор зображенняQuad Core
Читати повністю
Опис Телевізор Kivi 50U710QB
Телевізор оснащено потужними динаміками потужністю 2 х 12 Вт, що створюють насичений і об'ємний звук, підкреслюючи ефекти улюблених фільмів і музики. Інтегровані Wi-Fi та Bluetooth модулі дозволяють легко підключатись до мережі та бездротової акустики, відкриваючи безліч можливостей для розваг.
Естетика телевізора доповнена елегантними металевими підставками, які не лише прикрашають інтер'єр, але й гарантують стабільність конструкції. Система монтажу VESA (400x200 мм) робить його встановлення зручним у будь-якому місці вашого дому.
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, 4K-телевізори, 50", 3840 x 2160, з HDR, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 2 х 12 (24 Вт), 3 x HDMI, Headphone, CI+, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x200мм), 1110 x 676 x 269 мм
img img img
Аналог
+ 495 балів ITbox
Аналог
+ 499 балів ITbox
Діагональ екрану50"
Тип матриціVA
Тип підсвічуванняDirect LED
Процесор зображенняQuad Core
Читати повністю
Опис Телевізор Kivi 50U710QB