40", 1920 x 1080, з HDR, аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 14 Вт, 2 x HDMI, CI+, 1 x USB, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (100х200мм), 898 х 559 х 183 мм, 4.7 кг
+ 299 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
11 999 грн
+2 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Телевізор Hisense 40A4S
| Діагональ екрану | 40" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 14 Вт |
| Інтерфейси підключення | 1 x USB, CI+, 2 x HDMI |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Операційна система | HomeOS U9 |
| Енергоспоживання | 39 Вт |
Опис Телевізор Hisense 40A4S
40", 1920 x 1080, з HDR, аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 14 Вт, 2 x HDMI, CI+, 1 x USB, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (100х200мм), 898 х 559 х 183 мм, 4.7 кг
+ 299 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
11 999 грн
+2 дні
Доставка Телевізор Hisense 40A4S
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Телевізор Hisense 40A4S
| Діагональ екрану | 40" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2 |
| Потужність динаміків | 14 Вт |
| Інтерфейси підключення | 1 x USB, CI+, 2 x HDMI |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так |
| Операційна система | HomeOS U9 |
| Енергоспоживання | 39 Вт |
Опис Телевізор Hisense 40A4S
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше