Характеристики Телевізор Haier H32K801G
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Тип телевізораLED - телевізор, Smart TV, з Wi-Fi
Діагональ екрану32"
Роздільна здатність екрану1366 x 768
Контрастність3000:1
Тип матриціLCD
Тип підсвічуванняDirect LED
Час відгуку матриці6.5mc
Частота оновлення60 Гц
Тип тюнеруцифровий DVB-C, цифровий DVB-T, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2
Читати повністю
Опис Телевізор Haier H32K801G
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 32", 1366 x 768, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 10 (20 Вт), Component, 3 x HDMI, Антенний, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, Аудіовихід, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200х100мм), 715.7 х 464.1 х 180.8 мм, 3.8 кг
img img img
Аналог
+ 171 бал ITbox
Аналог
+ 195 балів ITbox
Діагональ екрану32"