Характеристики Телевізор Ergo LE19CT1000AU
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Діагональ екрану | 18.5" |
| Роздільна здатність екрану | 1280 x 720 |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC, PAL, SECAM |
| Потужність динаміків | 2 х 3 (6 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Антенний, Composite, Component, D-sub, 1 x HDMI, Headphone, 1 x USB |
Опис Телевізор Ergo LE19CT1000AU
Телевізор Ergo LE19CT1000AU
Стильний і надійний телевізор ERGO LE19CT1000AU прекрасно впишеться в інтер'єр вашого приміщення і дозволить насолодитися в повній мірі високою якістю зображення і багатством кольору.
Наявність всіх необхідних слотів і роз'ємів забезпечить широкі мультимедійні можливості телевізора. ERGO LE19CT1000AU оснащений також вбудованим USB медіа плеєром, який розпізнає всі популярні формати файлів, підтримує DVB-C - стандарт цифрового телевізійного мовлення, який проводиться по кабелю. Модель має зручну і елегантну підставку, але також, телевізор можна встановити на стіну, що істотно заощадить вільний простір у вашій кімнаті.
19-ти дюймовий екран телевізора забезпечує відмінну деталізацію картинки, а наявність двох динаміків відтворюють прекрасне стереозвучання. Дана модель буде відмінним варіантом для кухні, офісу, а також невеликої спальні тощо.
Ergo - для тих, хто щодня користується цифровою та побутовою технікою, цінує доступність, надійність і простоту використання. Ergo - це ергономічність, багатофункціональність, зручність і сучасний дизайн. Вся продукція під торговою маркою Ergo забезпечується гарантійним та сервісним обслуговуванням безпосередньо на території України, що істотно знижує час на обслуговування вашої техніки.
Характеристики Телевізор Ergo LE19CT1000AU
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Діагональ екрану | 18.5" |
| Роздільна здатність екрану | 1280 x 720 |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC, PAL, SECAM |
| Потужність динаміків | 2 х 3 (6 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Антенний, Composite, Component, D-sub, 1 x HDMI, Headphone, 1 x USB |
Опис Телевізор Ergo LE19CT1000AU
Телевізор Ergo LE19CT1000AU
Стильний і надійний телевізор ERGO LE19CT1000AU прекрасно впишеться в інтер'єр вашого приміщення і дозволить насолодитися в повній мірі високою якістю зображення і багатством кольору.
Наявність всіх необхідних слотів і роз'ємів забезпечить широкі мультимедійні можливості телевізора. ERGO LE19CT1000AU оснащений також вбудованим USB медіа плеєром, який розпізнає всі популярні формати файлів, підтримує DVB-C - стандарт цифрового телевізійного мовлення, який проводиться по кабелю. Модель має зручну і елегантну підставку, але також, телевізор можна встановити на стіну, що істотно заощадить вільний простір у вашій кімнаті.
19-ти дюймовий екран телевізора забезпечує відмінну деталізацію картинки, а наявність двох динаміків відтворюють прекрасне стереозвучання. Дана модель буде відмінним варіантом для кухні, офісу, а також невеликої спальні тощо.
Ergo - для тих, хто щодня користується цифровою та побутовою технікою, цінує доступність, надійність і простоту використання. Ergo - це ергономічність, багатофункціональність, зручність і сучасний дизайн. Вся продукція під торговою маркою Ergo забезпечується гарантійним та сервісним обслуговуванням безпосередньо на території України, що істотно знижує час на обслуговування вашої техніки.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації