Характеристики Телевізор Ergo 50JUQ7555
Тип телевізораQLED - телевізор, Smart TV, 4K-телевізори
Діагональ екрану50"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Тип матриціMVA
Контрастність5000:1
Тип підсвічуванняDirect LED
Частота оновлення60 Гц
Процесор зображенняMali-G52MC1
Читати повністю
Опис Телевізор Ergo 50JUQ7555
Звукова система з потужністю динаміків 20 Вт дарує якісний та об'ємний звук, що заповнить вашу кімнату потужними низькими і кришталево чистими високими частотами. Підтримка Dolby Audio забезпечує атмосферність будь-якого жанру.
VESA сумісність (200x200мм) гарантує легку установку телевізора на стіну, даючи вам можливість заощадити простір і створити комфортний домашній кінотеатр.
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, QLED - телевізор, 4K-телевізори, 50", 3840 x 2160, з HDR, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 20 Вт, 4 x HDMI, Headphone, Антенний, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, 1 x Супутниковий вхід, SPDIF, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 1111 x 695 x 246 мм, 7.8 кг
img img img
Самовивіз: Деталі уточнюються
Кур'єром за адресою: Деталі уточнюються
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Діагональ екрану50"
Тип матриціMVA
Тип підсвічуванняDirect LED
Частота оновлення60 Гц
Процесор зображенняMali-G52MC1
Читати повністю
Опис Телевізор Ergo 50JUQ7555