Характеристики Телевізор Ergo 43JUQ7555
Тип телевізораQLED - телевізор, Smart TV, 4K-телевізори
Діагональ екрану43"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Тип матриціMVA
Контрастність5000:1
Тип підсвічуванняDirect LED
Частота оновлення60 Гц
Процесор зображенняMali-G52MC1
Читати повністю
Опис Телевізор Ergo 43JUQ7555
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, QLED - телевізор, 4K-телевізори, 43", 3840 x 2160, з HDR, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 20 Вт, 4 x HDMI, Headphone, Антенний, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, 1 x Супутниковий вхід, SPDIF, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 957 x 606 x 191 мм, 5.9 кг