LED - телевізор, без інтернету, 32", 1366 x 768, аналоговий, 2 x 8 (16 Вт), Component, 1 x HDMI, Scart, D-sub, 1 x USB, Підтримка Smart TV - відсутня, 790 x 542 x 221 мм
Знятий з виробництва
Топ продажів
Суперціна
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Телевізор Elenberg E32Q868A
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Діагональ екрану | 32" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип підсвічування | LED бокова підсвітка |
| Час відгуку матриці | 8mc |
| Частота оновлення | 50Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC, PAL, SECAM |
| Потужність динаміків | 2 x 8 (16 Вт) |
Опис Телевізор Elenberg E32Q868A
Телевізор ELENBERG E32Q868A є однією з кращих пропозицій в своїй ціновій категорії. Пристрій виконаний в стильному дизайні із застосуванням сучасних технологій і має широкий вибір функціоналу.
LED-телевізор ELENBERG E32Q868A обладнаний 32-дюймовим широкоформатним екраном з роздільною здатністю 1366x768 пікселів. Великі кути огляду забезпечують гарне відображення картинки без затемнень по краях.
LED-телевізор ELENBERG E32Q868A обладнаний 32-дюймовим широкоформатним екраном з роздільною здатністю 1366x768 пікселів. Великі кути огляду забезпечують гарне відображення картинки без затемнень по краях.
LED - телевізор, без інтернету, 32", 1366 x 768, аналоговий, 2 x 8 (16 Вт), Component, 1 x HDMI, Scart, D-sub, 1 x USB, Підтримка Smart TV - відсутня, 790 x 542 x 221 мм
Знятий з виробництва
Топ продажів
Суперціна
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Телевізор Elenberg E32Q868A
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Діагональ екрану | 32" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип підсвічування | LED бокова підсвітка |
| Час відгуку матриці | 8mc |
| Частота оновлення | 50Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC, PAL, SECAM |
| Потужність динаміків | 2 x 8 (16 Вт) |
Опис Телевізор Elenberg E32Q868A
Телевізор ELENBERG E32Q868A є однією з кращих пропозицій в своїй ціновій категорії. Пристрій виконаний в стильному дизайні із застосуванням сучасних технологій і має широкий вибір функціоналу.
LED-телевізор ELENBERG E32Q868A обладнаний 32-дюймовим широкоформатним екраном з роздільною здатністю 1366x768 пікселів. Великі кути огляду забезпечують гарне відображення картинки без затемнень по краях.
LED-телевізор ELENBERG E32Q868A обладнаний 32-дюймовим широкоформатним екраном з роздільною здатністю 1366x768 пікселів. Великі кути огляду забезпечують гарне відображення картинки без затемнень по краях.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Телевізор Elenberg E32Q868A