LED - телевізор, без інтернету, 21.5", 1920 x 1080, аналоговий, 2 х 3 (6 Вт), Component, Composite, 1 x HDMI, Антенний, Scart, D-sub, Підтримка Smart TV - відсутня
Знятий з виробництва
Характеристики Телевізор Bravis LED-22R68 black
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрану | 21.5" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 3 (6 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Антенний, 1 x HDMI, D-sub, Scart, Component, Composite |
Опис Телевізор Bravis LED-22R68 black
Рідкокристалічний LED телевізор Bravis LED-22R68 black з екраном діагоналлю 21,5 дюймів і роздільною здатністю екрану 1920 х 1080 радуватиме Вас прекрасним якістю і хорошим функціоналом. Завдяки компактним розмірам, його можна розмістити на кухні, в дитячій кімнаті або на дачі. Він має відмінну якість зображення і звуку з акустичною системою потужністю 6 Вт. В телевізорі є вбудований медіаплеєр, який підтримує формати JPEG, MP3, MPEG4, AVI. Роз'єм HDMI дозволить підключати пристрої для відтворення даних в цифровій якості. З додаткових корисних функцій варто відзначити наявність "телетексту" і "таймера сну". В комплекті пульт управління і настільна підставка. Є також можливість кріпити телевізор на стіну. Функція енергозбереження, передбачена в цій моделі телевізора, буде не тільки економити ваші гроші, але і зробить вас причетним до важливої місії з охорони навколишнього середовища. Телевізор Bravis LED-22R68 black виконаний у класичному чорному кольорі і безсумнівно прикрасить Ваш інтер'єр.
LED - телевізор, без інтернету, 21.5", 1920 x 1080, аналоговий, 2 х 3 (6 Вт), Component, Composite, 1 x HDMI, Антенний, Scart, D-sub, Підтримка Smart TV - відсутня
Знятий з виробництва
Характеристики Телевізор Bravis LED-22R68 black
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрану | 21.5" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 3 (6 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Антенний, 1 x HDMI, D-sub, Scart, Component, Composite |
Опис Телевізор Bravis LED-22R68 black
Рідкокристалічний LED телевізор Bravis LED-22R68 black з екраном діагоналлю 21,5 дюймів і роздільною здатністю екрану 1920 х 1080 радуватиме Вас прекрасним якістю і хорошим функціоналом. Завдяки компактним розмірам, його можна розмістити на кухні, в дитячій кімнаті або на дачі. Він має відмінну якість зображення і звуку з акустичною системою потужністю 6 Вт. В телевізорі є вбудований медіаплеєр, який підтримує формати JPEG, MP3, MPEG4, AVI. Роз'єм HDMI дозволить підключати пристрої для відтворення даних в цифровій якості. З додаткових корисних функцій варто відзначити наявність "телетексту" і "таймера сну". В комплекті пульт управління і настільна підставка. Є також можливість кріпити телевізор на стіну. Функція енергозбереження, передбачена в цій моделі телевізора, буде не тільки економити ваші гроші, але і зробить вас причетним до важливої місії з охорони навколишнього середовища. Телевізор Bravis LED-22R68 black виконаний у класичному чорному кольорі і безсумнівно прикрасить Ваш інтер'єр.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації