LED - телевізор, без інтернету, 21.5", 1920 x 1080, аналоговий, 2 х 3 (6 Вт), Component, 1 x HDMI, Headphone, Антенний, 1 x USB, Підтримка Smart TV - відсутня, VESA - VESA (100х100мм)
Знятий з виробництва
Характеристики Телевізор Bravis LED-22R68 White
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрану | 21.5" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 3 (6 Вт) |
| Інтерфейси підключення | 1 x USB, Headphone, Антенний, 1 x HDMI, Component |
| Підтримка Smart TV | відсутня |
Опис Телевізор Bravis LED-22R68 White
Плоский 21.5-дюймовий телевізор Bravis LED-22R68 White з енергоефективним LED підсвічуванням, яке забезпечує хорошу якість зображення і знижує споживання електрики! Екран має Full HD дозволом 1980 х 1080 пікселів, тому відмінно підходить для перегляду відео як у високій якості, так і в аналоговому якості! Показник контрастності досягає 3000: 1. Частота розгортки дорівнює 60 Гц. Варто відзначити наявність USB роз'єму, завдяки якому можна відтворювати файли у форматі JPEG, MP3 і MPEG4 зі знімних накопичувачів. Також важлива наявність таких роз'ємів, як HDMI і VGA, тому що вони значно розширюють можливості вашого телевізора! За допомогою цих роз'ємів ви зможете підключити безліч додаткових девайсів, таких як dvd-програвача або караоке-плеєра!
LED - телевізор, без інтернету, 21.5", 1920 x 1080, аналоговий, 2 х 3 (6 Вт), Component, 1 x HDMI, Headphone, Антенний, 1 x USB, Підтримка Smart TV - відсутня, VESA - VESA (100х100мм)
Знятий з виробництва
Характеристики Телевізор Bravis LED-22R68 White
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрану | 21.5" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 3 (6 Вт) |
| Інтерфейси підключення | 1 x USB, Headphone, Антенний, 1 x HDMI, Component |
| Підтримка Smart TV | відсутня |
Опис Телевізор Bravis LED-22R68 White
Плоский 21.5-дюймовий телевізор Bravis LED-22R68 White з енергоефективним LED підсвічуванням, яке забезпечує хорошу якість зображення і знижує споживання електрики! Екран має Full HD дозволом 1980 х 1080 пікселів, тому відмінно підходить для перегляду відео як у високій якості, так і в аналоговому якості! Показник контрастності досягає 3000: 1. Частота розгортки дорівнює 60 Гц. Варто відзначити наявність USB роз'єму, завдяки якому можна відтворювати файли у форматі JPEG, MP3 і MPEG4 зі знімних накопичувачів. Також важлива наявність таких роз'ємів, як HDMI і VGA, тому що вони значно розширюють можливості вашого телевізора! За допомогою цих роз'ємів ви зможете підключити безліч додаткових девайсів, таких як dvd-програвача або караоке-плеєра!
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації