Характеристики Телевізор Bravis LED-22F1000 black
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Діагональ екрану | 22" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Час відгуку матриці | 8.5mc |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 2 (4 Вт) |
| Інтерфейси підключення | 1 x USB, Антенний, 1 x HDMI, Component In (Y/Pb/Pr), Аудіовхід |
Опис Телевізор Bravis LED-22F1000 black
Телевізор Bravis LED-22F1000 black
Телевизор BRAVIS зі світлодіодним підсвічуванням забезпечить якісний перегляд фільмів і телепередач. Модель укладена в міцний пластиковий корпус чорного кольору і оснащена V-подібними ніжками для сталого розташування на поверхні столу.
Пристрій має екран діагоналлю 22 дюйма і підійде для установки в кухні або інший невеликій кімнаті. Роздільна здатність Full HD дозволить переглядати фільми у високій якості, під час відтворення яких картинка буде мати високу деталізацію і плавні переходи кольорів. Завдяки частоті розгортки 60 Гц зображення буде реалістичним під час перегляду динамічних сцен в екшен-фільмах, спортивних програмах і трансляціях. У телевізорі є два вбудованих динаміка із загальною потужністю 4 Вт.
Для того, щоб розширити доступ до мультимедійних об'єктів, телевізор BRAVIS LED-22F1000 black оснащений набором корисних інтерфейсів. Для відтворення улюблених фільмів та відеороликів з флеш-накопичувача можна скористатися роз'ємом USB. Наявність порту HDMI дозволить підключати різні цифрові пристрої для перегляду мультимедійного контенту на екрані телевізора. Також в список інтерфейсів моделі входять роз'єм VGA, компонентний (Y / Pb / Pr), антенний вхід і аудіовхід.
Характеристики Телевізор Bravis LED-22F1000 black
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Діагональ екрану | 22" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Час відгуку матриці | 8.5mc |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 2 (4 Вт) |
| Інтерфейси підключення | 1 x USB, Антенний, 1 x HDMI, Component In (Y/Pb/Pr), Аудіовхід |
Опис Телевізор Bravis LED-22F1000 black
Телевізор Bravis LED-22F1000 black
Телевизор BRAVIS зі світлодіодним підсвічуванням забезпечить якісний перегляд фільмів і телепередач. Модель укладена в міцний пластиковий корпус чорного кольору і оснащена V-подібними ніжками для сталого розташування на поверхні столу.
Пристрій має екран діагоналлю 22 дюйма і підійде для установки в кухні або інший невеликій кімнаті. Роздільна здатність Full HD дозволить переглядати фільми у високій якості, під час відтворення яких картинка буде мати високу деталізацію і плавні переходи кольорів. Завдяки частоті розгортки 60 Гц зображення буде реалістичним під час перегляду динамічних сцен в екшен-фільмах, спортивних програмах і трансляціях. У телевізорі є два вбудованих динаміка із загальною потужністю 4 Вт.
Для того, щоб розширити доступ до мультимедійних об'єктів, телевізор BRAVIS LED-22F1000 black оснащений набором корисних інтерфейсів. Для відтворення улюблених фільмів та відеороликів з флеш-накопичувача можна скористатися роз'ємом USB. Наявність порту HDMI дозволить підключати різні цифрові пристрої для перегляду мультимедійного контенту на екрані телевізора. Також в список інтерфейсів моделі входять роз'єм VGA, компонентний (Y / Pb / Pr), антенний вхід і аудіовхід.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації