Характеристики Телевізор Bravis LED-22E6000 + T2 black
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Діагональ екрану | 22" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Час відгуку матриці | 6.5mc |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 2 (4 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Headphone, Аудіовхід, Component, D-sub, 1 x HDMI, Антенний, 1 x USB |
| Підтримка Smart TV | відсутня |
Опис Телевізор Bravis LED-22E6000 + T2 black
Телевізор Bravis LED-22E6000 + T2 black
Дуже добре підходить для перегляду ефірного ТБ. Телевізор оснащений USB-роз'ємом, є можливість підключити зовнішній накопичувач і перетворити ТВ в мультимедійний програвач фото і відео файлів.
Зображення. Роздільна здатністьHD Ready (1366x768) забезпечить чітку хорошу картинку при перегляді улюблених фільмів. Низький час відгуку 6.5 мс, забезпечить плавну картинку без ривків і мерехтінь. Контрастність 6000: 1 дає красиву яскраву картинку з гарною передачею кольору. А завдяки гарному куту огляду 170 ° / 170 ° зображення на екрані буде завжди мати гарний вигляд у будь-якій точці кімнати.
Телевізор оснащений основними роз'ємами для підключення відео / аудіо сигналу, такими як - AV аудіо-вхід / вихід; компонентний Y Pb Pr; VGA; антенний вхід RF In; USB 2.0; HDMI 1.4; PC аудіо роз'єм 3.5 мм. З додаткових можливостей - наявність роз'єму USB 2.0 для підключення зовнішніх накопичувачів. На телевізорі можна переглядати фото / аудіо / відео файли. Використання LED-підсвічування в телевізорі, забезпечило більш низьке споживання електроенергії.
Характеристики Телевізор Bravis LED-22E6000 + T2 black
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Діагональ екрану | 22" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Час відгуку матриці | 6.5mc |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 2 (4 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Headphone, Аудіовхід, Component, D-sub, 1 x HDMI, Антенний, 1 x USB |
| Підтримка Smart TV | відсутня |
Опис Телевізор Bravis LED-22E6000 + T2 black
Телевізор Bravis LED-22E6000 + T2 black
Дуже добре підходить для перегляду ефірного ТБ. Телевізор оснащений USB-роз'ємом, є можливість підключити зовнішній накопичувач і перетворити ТВ в мультимедійний програвач фото і відео файлів.
Зображення. Роздільна здатністьHD Ready (1366x768) забезпечить чітку хорошу картинку при перегляді улюблених фільмів. Низький час відгуку 6.5 мс, забезпечить плавну картинку без ривків і мерехтінь. Контрастність 6000: 1 дає красиву яскраву картинку з гарною передачею кольору. А завдяки гарному куту огляду 170 ° / 170 ° зображення на екрані буде завжди мати гарний вигляд у будь-якій точці кімнати.
Телевізор оснащений основними роз'ємами для підключення відео / аудіо сигналу, такими як - AV аудіо-вхід / вихід; компонентний Y Pb Pr; VGA; антенний вхід RF In; USB 2.0; HDMI 1.4; PC аудіо роз'єм 3.5 мм. З додаткових можливостей - наявність роз'єму USB 2.0 для підключення зовнішніх накопичувачів. На телевізорі можна переглядати фото / аудіо / відео файли. Використання LED-підсвічування в телевізорі, забезпечило більш низьке споживання електроенергії.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації