Характеристики Телевізор Bravis LED-1928 white
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Діагональ екрану | 18.5" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Інтерфейси підключення | 1 x HDMI, Composite, Component, Scart, D-sub, Антенний, 1 x USB |
Опис Телевізор Bravis LED-1928 white
Телевізор Bravis LED-1928 white - це стильна і елегантна модель 18.5 - дюймового телевізора, яка вдало впишеться в будь-який інтер'єр, прикрасивши і ожививши його. Телевізор укладений в ультратонку рамку, він розташовується на двох тонких ніжках - підставках. Телевізор ідеально підійде як для кухні, так і для спальні або робочого кабінету. Завдяки технічним характеристикам і додатковим можливостям телевізор придбав високу популярність на вітчизняному ринку.
Високі показники розподільчої здатності 1366x768, яскравості та контрастності забезпечують відтворення чіткої, насиченою і реалістичною картинки. А сучасна аудіосистема NICAM дозволяє повністю зануритися в події на екрані. Широкі кути огляду забезпечують можливість перегляду фільму з будь-якої частини кімнати, при цьому ви завжди будете бачити чітке зображення без спотворень і затемнень. Телевізор Bravis LED-1928 white оснащений портом USB 2.0, який дає можливість відтворення інформації з USB носіїв.
Характеристики Телевізор Bravis LED-1928 white
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Діагональ екрану | 18.5" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Інтерфейси підключення | 1 x HDMI, Composite, Component, Scart, D-sub, Антенний, 1 x USB |
Опис Телевізор Bravis LED-1928 white
Телевізор Bravis LED-1928 white - це стильна і елегантна модель 18.5 - дюймового телевізора, яка вдало впишеться в будь-який інтер'єр, прикрасивши і ожививши його. Телевізор укладений в ультратонку рамку, він розташовується на двох тонких ніжках - підставках. Телевізор ідеально підійде як для кухні, так і для спальні або робочого кабінету. Завдяки технічним характеристикам і додатковим можливостям телевізор придбав високу популярність на вітчизняному ринку.
Високі показники розподільчої здатності 1366x768, яскравості та контрастності забезпечують відтворення чіткої, насиченою і реалістичною картинки. А сучасна аудіосистема NICAM дозволяє повністю зануритися в події на екрані. Широкі кути огляду забезпечують можливість перегляду фільму з будь-якої частини кімнати, при цьому ви завжди будете бачити чітке зображення без спотворень і затемнень. Телевізор Bravis LED-1928 white оснащений портом USB 2.0, який дає можливість відтворення інформації з USB носіїв.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації