Характеристики Телевізор Bravis LED-16E97 black
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота оновлення | 50Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Інтерфейси підключення | 1 x HDMI, Composite, Component, Scart, D-sub, Антенний, Headphone, 1 x USB |
| Підтримка Smart TV | відсутня |
Опис Телевізор Bravis LED-16E97 black
Телевізор Bravis LED-16E97 black- рідкокристалічний LED телевізор з екраном діагоналлю 15,6 дюймів і роздільною здатністю екрану 1366 х 768 буде радувати Вас прекрасною якістю і гарним функціоналом. Завдяки компактним розмірам, його можна розмістити на кухні, в дитячій кімнаті або на дачі. Він має відмінну якість зображення і звуку з акустичною системою потужністю 10 Вт У телевізорі є вбудований медіаплеєр, який підтримує формати JPEG, MP3, MPEG4, AVI.
Роз'єм HDMI дозволить підключати пристрої для відтворення даних у цифровій якості. З додаткових корисних функцій Bravis LED-16E97 black варто відзначити наявність "телетексту" і "таймера сну". У комплекті пульт управління і настільна підставка. Є також можливість кріпити телевізор на стіну. Функція енергозбереження, передбачена у цій моделі телевізора, буде не тільки економити ваші гроші, але і зробить вас причетним до важливої місії з охорони навколишнього середовища. Телевізор Bravis LED-16E97 black виконаний у класичному чорному кольорі і безсумнівно прикрасить Ваш інтер'єр.
Характеристики Телевізор Bravis LED-16E97 black
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота оновлення | 50Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Інтерфейси підключення | 1 x HDMI, Composite, Component, Scart, D-sub, Антенний, Headphone, 1 x USB |
| Підтримка Smart TV | відсутня |
Опис Телевізор Bravis LED-16E97 black
Телевізор Bravis LED-16E97 black- рідкокристалічний LED телевізор з екраном діагоналлю 15,6 дюймів і роздільною здатністю екрану 1366 х 768 буде радувати Вас прекрасною якістю і гарним функціоналом. Завдяки компактним розмірам, його можна розмістити на кухні, в дитячій кімнаті або на дачі. Він має відмінну якість зображення і звуку з акустичною системою потужністю 10 Вт У телевізорі є вбудований медіаплеєр, який підтримує формати JPEG, MP3, MPEG4, AVI.
Роз'єм HDMI дозволить підключати пристрої для відтворення даних у цифровій якості. З додаткових корисних функцій Bravis LED-16E97 black варто відзначити наявність "телетексту" і "таймера сну". У комплекті пульт управління і настільна підставка. Є також можливість кріпити телевізор на стіну. Функція енергозбереження, передбачена у цій моделі телевізора, буде не тільки економити ваші гроші, але і зробить вас причетним до важливої місії з охорони навколишнього середовища. Телевізор Bravis LED-16E97 black виконаний у класичному чорному кольорі і безсумнівно прикрасить Ваш інтер'єр.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації