Характеристики Телевізор Bravis LED-1615 white
| Тип телевізора | LED - телевізор, Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Інтерфейси підключення | 1 x USB, Антенний, 1 x HDMI, D-sub, Scart, Component, Composite |
Опис Телевізор Bravis LED-1615 white
Телевізор Bravis LED-1615 white- це LED-телевізор діагоналлю 16 дюймів з роздільною здатністю 1366 на 768 пікселів. Наявність USB і HDMI роз'ємів дозволяє відтворювати відео зі знімних накопичувачів і різних мультимедійних програвачів. Частота оновлення картинки BRAVIS LED-1615 white становить 60 гц. Потужність динаміків дорівнює 10 Вт
Характеристики Телевізор Bravis LED-1615 white
| Тип телевізора | LED - телевізор, Smart TV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Інтерфейси підключення | 1 x USB, Антенний, 1 x HDMI, D-sub, Scart, Component, Composite |
Опис Телевізор Bravis LED-1615 white
Телевізор Bravis LED-1615 white- це LED-телевізор діагоналлю 16 дюймів з роздільною здатністю 1366 на 768 пікселів. Наявність USB і HDMI роз'ємів дозволяє відтворювати відео зі знімних накопичувачів і різних мультимедійних програвачів. Частота оновлення картинки BRAVIS LED-1615 white становить 60 гц. Потужність динаміків дорівнює 10 Вт
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації