Характеристики Телевізор Bravis LED-1615 black
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Інтерфейси підключення | 1 x USB, 1 x HDMI, D-sub, Scart, Component, Composite |
Опис Телевізор Bravis LED-1615 black
Невеликий за розмірами, стильний і сучасний телевізор Bravis LED-1615 black ідеально підійде для розміщення в спальні, кабінеті або на кухні. Телевізор відрізняється сучасним дизайном, він прикрасить і пожвавить кімнату, створить затишну зону відпочинку, де можна буде провести час всією родиною. Модель відрізняється високою роздільною здатністю і контрастністю, завдяки чому картинка на екрані буде виглядати насичено і реалістично.
Широкі кути огляду дозволять насолоджуватися фільмом з будь-якої точки кімнати, адже з будь-якого становища ви будете бачити неспотворене, яскраве і чітке зображення. Сучасна аудіосистема NICAM додасть реалістичності в процес перегляду. Bravis LED-1615 black оснащений рядом портів і роз'ємів, які в значній мірі розширюють його функціональні можливості. Так, HDMI - роз'єм дозволить підключати до телевізора зовнішні пристрої. А порт USB 2.0 - це можливість відтворення з USB накопичувачів, завдяки чому ви зможете переглядати фото, насолоджуватися відео та аудіофайлами.
Характеристики Телевізор Bravis LED-1615 black
| Тип телевізора | LED - телевізор, без інтернету |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Тип тюнеру | аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Інтерфейси підключення | 1 x USB, 1 x HDMI, D-sub, Scart, Component, Composite |
Опис Телевізор Bravis LED-1615 black
Невеликий за розмірами, стильний і сучасний телевізор Bravis LED-1615 black ідеально підійде для розміщення в спальні, кабінеті або на кухні. Телевізор відрізняється сучасним дизайном, він прикрасить і пожвавить кімнату, створить затишну зону відпочинку, де можна буде провести час всією родиною. Модель відрізняється високою роздільною здатністю і контрастністю, завдяки чому картинка на екрані буде виглядати насичено і реалістично.
Широкі кути огляду дозволять насолоджуватися фільмом з будь-якої точки кімнати, адже з будь-якого становища ви будете бачити неспотворене, яскраве і чітке зображення. Сучасна аудіосистема NICAM додасть реалістичності в процес перегляду. Bravis LED-1615 black оснащений рядом портів і роз'ємів, які в значній мірі розширюють його функціональні можливості. Так, HDMI - роз'єм дозволить підключати до телевізора зовнішні пристрої. А порт USB 2.0 - це можливість відтворення з USB накопичувачів, завдяки чому ви зможете переглядати фото, насолоджуватися відео та аудіофайлами.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації