Характеристики Телевізор Bravis 50K7000Q
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Тип телевізораQLED - телевізор, Smart TV, з Wi-Fi, 4K-телевізори
Діагональ екрану50"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Тип матриціQLED
Контрастність5000:1
Тип підсвічуванняDirect LED
Частота оновлення60 Гц
Процесор зображенняARM Cortex-A55*4
Технології поліпшення зображенняMEMC HDR10 Dynamic Noise Reduction 3D Comb Filter
Читати повністю
Опис Телевізор Bravis 50K7000Q
Звук також не залишиться поза увагою завдяки вбудованим динамікам потужністю 2 х 10 Вт, які забезпечують якісне звукове оточення з підтримкою Dolby Atmos та Dolby Audio. Це гарантує, що кожен звук буде передаватися з високою чіткістю та об'ємністю, створюючи ефект присутності в центрі подій.
Телевізор також підтримує всі популярні формати цифрового телебачення, завдяки вбудованим цифровим тюнерам DVB-S2, DVB-T, DVB-C та DVB-T2. Приємним доповненням є підтримка VESA стандарту (400x200мм), що дозволяє легко встановити телевізор на стіну, економлячи простір у вашій оселі.
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори, 50", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 10 (20 Вт), 3 x HDMI, 1 x цифровий аудіовихід, 1 x USB, CI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x200мм), 1111 х 700 х 212.2 мм, 8.9 кг
img img img
Аналог
+ 495 балів ITbox
Аналог
+ 434 бала ITbox
Діагональ екрану50"
Тип матриціQLED
Контрастність5000:1
Тип підсвічуванняDirect LED
Частота оновлення60 Гц
Читати повністю
Опис Телевізор Bravis 50K7000Q