Характеристики Телевізор Akai AK43UHD22W
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Тип телевізораSmart TV, 4K-телевізори
Діагональ екрану43"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Контрастність3000:1
Тип матриціLCD
Тип підсвічуванняDirect LED
Час відгуку матриці6mc
Частота оновлення60 Гц (MEMC)
Процесор зображенняA55х4
Читати повністю
Опис Телевізор Akai AK43UHD22W
Потужність вбудованих динаміків 2 х 8 Вт забезпечує насичене та природне звучання, створюючи атмосферу кінотеатру у вас вдома. Телевізор підтримує підключення через HDMI та USB інтерфейси, що дозволяє переглядати улюблений контент прямо з зовнішніх носіїв. Вільне підключення до мережі через Wi-Fi та підтримка Bluetooth відкривають безліч можливостей для потокового відтворення та з'єднання з іншими пристроями.
Для зручного монтажу на стіну, телевізор має VESA (200х100мм) кріплення. Насолоджуйтеся стильною естетикою та тонким елегантним дизайном цього пристрою, який органічно впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи йому сучасного вигляду.
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, 4K-телевізори, 43", 3840 x 2160, без HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 x 8 (16 Вт), USB, HDMI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200х100мм), 1030 х 105 х 630 мм
img img img
Аналог
+ 299 балів ITbox
Аналог
+ 350 балів ITbox
Діагональ екрану43"
Контрастність3000:1
Тип матриціLCD
Тип підсвічуванняDirect LED
Час відгуку матриці6mc
Частота оновлення60 Гц (MEMC)
Процесор зображенняA55х4
Читати повністю
Опис Телевізор Akai AK43UHD22W