Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 22", 1920 x 1080, аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 3 (6 Вт), Composite, 2 x HDMI, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (100х100мм), 509.5 x 340 x 165 мм
Знятий з виробництва
Топ продажів
Суперціна
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Телевізор Akai UA22LED1T2S
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | LED - телевізор, Smart TV, з Wi-Fi |
| Діагональ екрану | 22" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Контрастність | 3000:1 |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-C, аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 3 (6 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Composite, 2 x HDMI, CI, 2 x USB, 1 x RJ-45 |
| Wi-Fi | так |
Опис Телевізор Akai UA22LED1T2S
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 22", 1920 x 1080, аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 3 (6 Вт), Composite, 2 x HDMI, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (100х100мм), 509.5 x 340 x 165 мм
Знятий з виробництва
Топ продажів
Суперціна
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Телевізор Akai UA22LED1T2S
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Тип телевізора | LED - телевізор, Smart TV, з Wi-Fi |
| Діагональ екрану | 22" |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Контрастність | 3000:1 |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-C, аналоговий |
| Потужність динаміків | 2 х 3 (6 Вт) |
| Інтерфейси підключення | Composite, 2 x HDMI, CI, 2 x USB, 1 x RJ-45 |
| Wi-Fi | так |
Опис Телевізор Akai UA22LED1T2S
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації