Характеристики Телевізор 2E 50A07KW (2E-50A07KW)
Тип телевізораSmart TV, 4K-телевізори
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Діагональ екрану50"
Роздільна здатність екрану3840 x 2160
Контрастність5000:1
Тип підсвічуванняDirect LED
Частота оновлення60 Гц
Частота розгортки панелі60 Гц
Тип тюнеруаналоговий, цифровий DVB-T2
Потужність динаміків20 Вт
Читати повністю
Завдяки потужності динаміків у 20 Вт звук, що супроводжує зображення, буде потужним і насиченим, заповнюючи простір якісними акустичними ефектами. Телевізор підтримує аналоговий і цифровий тюнери DVB-T2, що дозволяє насолоджуватися різноманітними телевізійними каналами з надзвичайною легкістю.
Дизайн телевізора втілює концепцію мінімалізму: чорний корпус із гострими лініями доповнить будь-який інтер'єр, надаючи йому сучасного вигляду. Завдяки VESA кронштейну 200x200 мм ви зможете зручно розмістити телевізор на стіні, оптимізуючи простір вашої кімнати.
Залишити відгук
Оцінити:
Smart TV, 4K-телевізори, 50", 3840 x 2160, аналоговий, цифровий DVB-T2, 20 Вт, 3 x HDMI, Headphone, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 1111х705х243 мм
img img img
Аналог
+ 495 балів ITbox
Аналог
+ 499 балів ITbox
Діагональ екрану50"
Контрастність5000:1
Тип підсвічуванняDirect LED
Потужність динаміків20 Вт
Читати повністю