Максимальне корисне збільшення - 144x, Діаметр об'єктива - 114 мм, Фокусна відстань - 800 мм, Оптична конструкція - рефрактори, Тип монтування - азимутальне
продавець: ФОП (без ПДВ)
6 168 грн
+2 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Телескоп Sigeta StarWalk 72/800 AZ (65326)
| Збільшення в базовій комплектації | 18-140x |
| Максимальне корисне збільшення | 144x |
| Діаметр об'єктива | 114 мм |
| Посадочний діаметр окуляра | 25.4 мм |
| Фокусна відстань | 800 мм |
| Світлосила | 1:10 |
| Роздільна здатність | 1.37 сек |
| Проникна здатність | 14.78 зоряних величин |
| Оптична конструкція | рефрактори |
| Тип монтування | азимутальне |
Опис Телескоп Sigeta StarWalk 72/800 AZ (65326)
Телескоп Sigeta StarWalk 72/800 AZ — якісний лінзовий телескоп аматорського рівня для візуальних астрономічних та наземних спостережень. Оптичні параметри труби дадуть змогу спостерігати кільця Сатурна, супутники Юпітера, Місяць та інші об'єкти далекого космосу. Особливості цієї моделі роблять її привабливою для широкого кола астроаматорів.
Максимальне корисне збільшення - 144x, Діаметр об'єктива - 114 мм, Фокусна відстань - 800 мм, Оптична конструкція - рефрактори, Тип монтування - азимутальне
продавець: ФОП (без ПДВ)
6 168 грн
+2 дні
Доставка Телескоп Sigeta StarWalk 72/800 AZ (65326)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Телескоп Sigeta StarWalk 72/800 AZ (65326)
| Збільшення в базовій комплектації | 18-140x |
| Максимальне корисне збільшення | 144x |
| Діаметр об'єктива | 114 мм |
| Посадочний діаметр окуляра | 25.4 мм |
| Фокусна відстань | 800 мм |
| Світлосила | 1:10 |
| Роздільна здатність | 1.37 сек |
| Проникна здатність | 14.78 зоряних величин |
| Оптична конструкція | рефрактори |
| Тип монтування | азимутальне |
Опис Телескоп Sigeta StarWalk 72/800 AZ (65326)
Телескоп Sigeta StarWalk 72/800 AZ — якісний лінзовий телескоп аматорського рівня для візуальних астрономічних та наземних спостережень. Оптичні параметри труби дадуть змогу спостерігати кільця Сатурна, супутники Юпітера, Місяць та інші об'єкти далекого космосу. Особливості цієї моделі роблять її привабливою для широкого кола астроаматорів.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше