Максимальне корисне збільшення - 270x, Діаметр об'єктива - 150 мм, Фокусна відстань - 900 мм, Оптична конструкція - рефлектор Ньютона, Тип монтування - азимутальне
продавець: ФОП (без ПДВ)
13 986 грн
сьогодні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Телескоп Sigeta StarQuest 135/900 Alt-AZ (65332)
| Збільшення в базовій комплектації | 35-262x |
| Максимальне корисне збільшення | 270x |
| Діаметр об'єктива | 150 мм |
| Посадочний діаметр окуляра | 25.4 мм |
| Фокусна відстань | 900 мм |
| Світлосила | 1:12 |
| Роздільна здатність | 1.23 сек |
| Проникна здатність | 13.2 зоряних величин |
| Оптична конструкція | рефлектор Ньютона |
| Тип монтування | азимутальне |
Опис Телескоп Sigeta StarQuest 135/900 Alt-AZ (65332)
Телескоп Sigeta StarQuest 135/900 Alt-AZ — поєднує в собі унікальний дизайн та якісну оптику. Ця модель дасть змогу споглядати не лише планети Сонячної системи, а й далекі туманності, галактики та зоряні скупчення.
Максимальне корисне збільшення - 270x, Діаметр об'єктива - 150 мм, Фокусна відстань - 900 мм, Оптична конструкція - рефлектор Ньютона, Тип монтування - азимутальне
продавець: ФОП (без ПДВ)
13 986 грн
сьогодні
Доставка Телескоп Sigeta StarQuest 135/900 Alt-AZ (65332)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Телескоп Sigeta StarQuest 135/900 Alt-AZ (65332)
| Збільшення в базовій комплектації | 35-262x |
| Максимальне корисне збільшення | 270x |
| Діаметр об'єктива | 150 мм |
| Посадочний діаметр окуляра | 25.4 мм |
| Фокусна відстань | 900 мм |
| Світлосила | 1:12 |
| Роздільна здатність | 1.23 сек |
| Проникна здатність | 13.2 зоряних величин |
| Оптична конструкція | рефлектор Ньютона |
| Тип монтування | азимутальне |
Опис Телескоп Sigeta StarQuest 135/900 Alt-AZ (65332)
Телескоп Sigeta StarQuest 135/900 Alt-AZ — поєднує в собі унікальний дизайн та якісну оптику. Ця модель дасть змогу споглядати не лише планети Сонячної системи, а й далекі туманності, галактики та зоряні скупчення.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше