Максимальне корисне збільшення - 330x, Діаметр об'єктива - 165 мм, Фокусна відстань - 1300 мм, Оптична конструкція - рефлектор Ньютона, Тип монтування - альт-азимутальне Добсона
продавець: ФОП (без ПДВ)
27 402 грн
+2 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Телескоп Sigeta StarDOB 165/1300 (65342)
| Збільшення в базовій комплектації | 20x |
| Максимальне корисне збільшення | 330x |
| Діаметр об'єктива | 165 мм |
| Посадочний діаметр окуляра | 25.4 мм |
| Фокусна відстань | 1300 мм |
| Світлосила | 1:4 |
| Роздільна здатність | 0.92 сек |
| Проникна здатність | 14 зоряних величин |
| Оптична конструкція | рефлектор Ньютона |
| Тип монтування | альт-азимутальне Добсона |
Опис Телескоп Sigeta StarDOB 165/1300 (65342)
Телескоп Sigeta StarDOB 165/1300 — потужний дзеркальний телескоп на монтуванні Добсона. За його допомогою можна побачити деталі Місячних гір, кратерів, кільця Сатурна, безліч галактик, туманностей і практично всі об'єкти каталогу Мессьє.
Максимальне корисне збільшення - 330x, Діаметр об'єктива - 165 мм, Фокусна відстань - 1300 мм, Оптична конструкція - рефлектор Ньютона, Тип монтування - альт-азимутальне Добсона
продавець: ФОП (без ПДВ)
27 402 грн
+2 дні
Доставка Телескоп Sigeta StarDOB 165/1300 (65342)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Телескоп Sigeta StarDOB 165/1300 (65342)
| Збільшення в базовій комплектації | 20x |
| Максимальне корисне збільшення | 330x |
| Діаметр об'єктива | 165 мм |
| Посадочний діаметр окуляра | 25.4 мм |
| Фокусна відстань | 1300 мм |
| Світлосила | 1:4 |
| Роздільна здатність | 0.92 сек |
| Проникна здатність | 14 зоряних величин |
| Оптична конструкція | рефлектор Ньютона |
| Тип монтування | альт-азимутальне Добсона |
Опис Телескоп Sigeta StarDOB 165/1300 (65342)
Телескоп Sigeta StarDOB 165/1300 — потужний дзеркальний телескоп на монтуванні Добсона. За його допомогою можна побачити деталі Місячних гір, кратерів, кільця Сатурна, безліч галактик, туманностей і практично всі об'єкти каталогу Мессьє.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше