+ 446 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
14 863 грн
завтра
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Візок гідравлічний Skiper DB2000P (980186)
| Тип | ручна |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Мінімальна висота вил | 75 мм |
| Максимальна висота вил | 0.19 м |
| Розмір рульових коліс | 160 мм |
| Колеса на вилах | 70 мм |
| Ширина вил | 520 мм |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Виробник | Skiper |
| Штрихкод | 2000003203321 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Візок гідравлічний Skiper DB2000P (980186)
Акція
ручна, 2000 кг, 75 мм, 0.19 м, 160 мм, 70 мм, 520 мм, 1150 мм
+ 446 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
14 863 грн
завтра
Доставка Візок гідравлічний Skiper DB2000P (980186)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Візок гідравлічний Skiper DB2000P (980186)
| Тип | ручна |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Мінімальна висота вил | 75 мм |
| Максимальна висота вил | 0.19 м |
| Розмір рульових коліс | 160 мм |
| Колеса на вилах | 70 мм |
| Ширина вил | 520 мм |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Виробник | Skiper |
| Штрихкод | 2000003203321 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Візок гідравлічний Skiper DB2000P (980186)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше