Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Візок гідравлічний Niuli CBY-AC2.5T PP (978081)
| Тип | ручна |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Мінімальна висота вил | 75 мм |
| Максимальна висота вил | 185 мм |
| Розмір рульових коліс | 180 х 50 мм |
| Колеса на вилах | 80 х 70 мм |
| Матеріал коліс | поліуретан |
| Ширина вил | 550 мм |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Виробник | Niuli |
Опис Візок гідравлічний Niuli CBY-AC2.5T PP (978081)
Гідравлічний візок. Оптимально підходить для експлуатації в логістичних центрах, супермаркетах, складах і на виробництвах.
Особливості:
- надійний насос
- міцна конструкція
- оброблення струменем сталевого дробу для захисту від корозії
- тришарове фарбування
- високоякісне зварювання
- подвійні поліуретанові колеса
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Візок гідравлічний Niuli CBY-AC2.5T PP (978081)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Візок гідравлічний Niuli CBY-AC2.5T PP (978081)
| Тип | ручна |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Мінімальна висота вил | 75 мм |
| Максимальна висота вил | 185 мм |
| Розмір рульових коліс | 180 х 50 мм |
| Колеса на вилах | 80 х 70 мм |
| Матеріал коліс | поліуретан |
| Ширина вил | 550 мм |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Виробник | Niuli |
Опис Візок гідравлічний Niuli CBY-AC2.5T PP (978081)
Гідравлічний візок. Оптимально підходить для експлуатації в логістичних центрах, супермаркетах, складах і на виробництвах.
Особливості:
- надійний насос
- міцна конструкція
- оброблення струменем сталевого дробу для захисту від корозії
- тришарове фарбування
- високоякісне зварювання
- подвійні поліуретанові колеса
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше