Тарілка Ardesto Apulia, 20.3см, кераміка, білий (AR2920AW)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Тарілка Ardesto Apulia, 20.3см, кераміка, білий (AR2920AW)
| Серія | Apulia |
| Тип тарілки | десертна |
| Форма | кругла |
| Матеріал | кам'яна кераміка |
| Діаметр, мм | 203 |
| Особливості | з візерунком, можна використовувати в НВЧ, можна мити в посудомийній машині |
| Висота | 2 см |
| Розміри | ø 20.3 х 2 см |
| Колір | білий |
| Вага | 520 г |
Опис Тарілка Ardesto Apulia, 20.3см, кераміка, білий (AR2920AW)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Тарілка Ardesto Apulia, 20.3см, кераміка, білий (AR2920AW)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Тарілка Ardesto Apulia, 20.3см, кераміка, білий (AR2920AW)
| Серія | Apulia |
| Тип тарілки | десертна |
| Форма | кругла |
| Матеріал | кам'яна кераміка |
| Діаметр, мм | 203 |
| Особливості | з візерунком, можна використовувати в НВЧ, можна мити в посудомийній машині |
| Висота | 2 см |
| Розміри | ø 20.3 х 2 см |
| Колір | білий |
| Вага | 520 г |
Опис Тарілка Ardesto Apulia, 20.3см, кераміка, білий (AR2920AW)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше