Тарілка Seltmann Weiden Savoy кругла 26 см (496857)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Тарілка Seltmann Weiden Savoy кругла 26 см (496857)
| Серія | Savoy |
| Тип тарілки | столова |
| Форма | кругла |
| Матеріал | фарфор |
| Діаметр, мм | 260 |
| Особливості | без візерунків |
| Висота | 2 см |
| Розміри | ø 26.5 см |
| Колір | білий |
| Вага | 660 г |
Опис Тарілка Seltmann Weiden Savoy кругла 26 см (496857)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Тарілка Seltmann Weiden Savoy кругла 26 см (496857)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Тарілка Seltmann Weiden Savoy кругла 26 см (496857)
| Серія | Savoy |
| Тип тарілки | столова |
| Форма | кругла |
| Матеріал | фарфор |
| Діаметр, мм | 260 |
| Особливості | без візерунків |
| Висота | 2 см |
| Розміри | ø 26.5 см |
| Колір | білий |
| Вага | 660 г |
Опис Тарілка Seltmann Weiden Savoy кругла 26 см (496857)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше