Светр для тварин Pet Fashion Sam ХХS синій (4823082442287)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Светр для тварин Pet Fashion Sam ХХS синій (4823082442287)
| Тварина | собака |
| Розмір тварини | маленькі |
| Розмір | XXS |
| Сезон | демісезон |
| Довжина спини | 28-30 см |
| Обхват грудної клітки | 37-44 см |
| Обхват шиї | 17-20 см |
| Додаткові характеристики | високий комірець, рекомендується ручне прання при температурі не вище 40℃ |
| Колір | синій |
| Довжина спини, см | 20-22 |
Опис Светр для тварин Pet Fashion Sam ХХS синій (4823082442287)
Светр Sam - лаконічність, комфорт і стиль в одній моделі. Високий комір з відворотом – тренд сезону, тож ваш улюбленець буде не лише почуватися комфортно на прогулянці, але й мати неперевершений вигляд.
М’який акриловий трикотаж легкий, приємний на дотик, чудово зберігає тепло. Це еластичний матеріал, тому светр легко вдягати через голову без застібки. Високий комір та рукави допомагають зберігати тепло. Светр простий у догляді і дуже практичний.
Характеристики моделі:
- м’який трикотаж, приємний на дотик
- без застібки
- лаконічний дизайн
- універсальний крій.
Матеріали: трикотаж
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 40 ℃.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Светр для тварин Pet Fashion Sam ХХS синій (4823082442287)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Светр для тварин Pet Fashion Sam ХХS синій (4823082442287)
| Тварина | собака |
| Розмір тварини | маленькі |
| Розмір | XXS |
| Сезон | демісезон |
| Довжина спини | 28-30 см |
| Обхват грудної клітки | 37-44 см |
| Обхват шиї | 17-20 см |
| Додаткові характеристики | високий комірець, рекомендується ручне прання при температурі не вище 40℃ |
| Колір | синій |
| Довжина спини, см | 20-22 |
Опис Светр для тварин Pet Fashion Sam ХХS синій (4823082442287)
Светр Sam - лаконічність, комфорт і стиль в одній моделі. Високий комір з відворотом – тренд сезону, тож ваш улюбленець буде не лише почуватися комфортно на прогулянці, але й мати неперевершений вигляд.
М’який акриловий трикотаж легкий, приємний на дотик, чудово зберігає тепло. Це еластичний матеріал, тому светр легко вдягати через голову без застібки. Високий комір та рукави допомагають зберігати тепло. Светр простий у догляді і дуже практичний.
Характеристики моделі:
- м’який трикотаж, приємний на дотик
- без застібки
- лаконічний дизайн
- універсальний крій.
Матеріали: трикотаж
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 40 ℃.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше