Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Світлорегулятор Sven SE-60038C-C cream (7100028)
| Спосіб монтажу | прихований |
| Серія | Comfort |
| Колір | кремовий |
| Максимальний струм | 2 А |
| Максимальна напруга | 250 В |
| Розміри основи | 82 х 82 мм |
| Виробник | Sven |
| Штрихкод | 4895134781767 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Світлорегулятор Sven SE-60038C-C cream (7100028)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Світлорегулятор Sven SE-60038C-C cream (7100028)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Світлорегулятор Sven SE-60038C-C cream (7100028)
| Спосіб монтажу | прихований |
| Серія | Comfort |
| Колір | кремовий |
| Максимальний струм | 2 А |
| Максимальна напруга | 250 В |
| Розміри основи | 82 х 82 мм |
| Виробник | Sven |
| Штрихкод | 4895134781767 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Світлорегулятор Sven SE-60038C-C cream (7100028)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше