Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Світильник точковий Electrum R50 мідь ант. (4280)
| Тип монтажу | вбудований |
| Призначення | для кімнати, для кухні, універсальний |
| Форма | кругла |
| Напруга мережі | 230 В |
| Цоколь плафона | Е27 |
| Поворотний плафон | так |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Висота | 10 см |
| Ширина (діаметр) | 9.5 см |
| Монтажний виріз | 7.5 см |
Опис Світильник точковий Electrum R50 мідь ант. (4280)
Стельовий світильник з керамічним патроном для внутрішнього освітлення приміщень обладнаних підвісними стелями. Застосування: основне та додаткове освітлення офісів, торгових залів, коридорів, вітрин магазинів, кафе і т.п.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Світильник точковий Electrum R50 мідь ант. (4280)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Світильник точковий Electrum R50 мідь ант. (4280)
| Тип монтажу | вбудований |
| Призначення | для кімнати, для кухні, універсальний |
| Форма | кругла |
| Напруга мережі | 230 В |
| Цоколь плафона | Е27 |
| Поворотний плафон | так |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Висота | 10 см |
| Ширина (діаметр) | 9.5 см |
| Монтажний виріз | 7.5 см |
Опис Світильник точковий Electrum R50 мідь ант. (4280)
Стельовий світильник з керамічним патроном для внутрішнього освітлення приміщень обладнаних підвісними стелями. Застосування: основне та додаткове освітлення офісів, торгових залів, коридорів, вітрин магазинів, кафе і т.п.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше