світлодіодна (LED) лампа, 110 - 240 В, Тип світильника - настінний, стельовий, Призначення - внутрішне освітлення, Форма - кругла, тип монтажу - вбудований, Потужність - 6 Вт, 400 Лм, 4000 K, Smart-керування - немає, сріблястий
+ 6 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
138 грн
+4 дні
Характеристики Світильник ELM Disk V - 6W 4000K (26-0084)
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Живлення | 110 - 240 В |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | вбудований |
| Потужність | 6 Вт |
| Світловий потік | 400 Лм |
| Колірна температура | 4000 K |
| Лампа в комплекті | ні |
Опис Світильник ELM Disk V - 6W 4000K (26-0084)
світлодіодна (LED) лампа, 110 - 240 В, Тип світильника - настінний, стельовий, Призначення - внутрішне освітлення, Форма - кругла, тип монтажу - вбудований, Потужність - 6 Вт, 400 Лм, 4000 K, Smart-керування - немає, сріблястий
+ 6 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
138 грн
+4 дні
Доставка Світильник ELM Disk V - 6W 4000K (26-0084)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Світильник ELM Disk V - 6W 4000K (26-0084)
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Живлення | 110 - 240 В |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | вбудований |
| Потужність | 6 Вт |
| Світловий потік | 400 Лм |
| Колірна температура | 4000 K |
| Лампа в комплекті | ні |
Опис Світильник ELM Disk V - 6W 4000K (26-0084)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше