Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Свердло Toptul для точкового зварювання 8х80мм (JJAX0821)
| Робочий матеріал (застосування) | метал |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Діаметр, мм | 8 |
| Загальна довжина сверла | 80 мм |
| Робоча довжина сверла | 21 мм |
| Додаткові характеристики | для висвердлювання точкового зварювання |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Виробник | Toptul |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Свердло Toptul для точкового зварювання 8х80мм (JJAX0821)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Свердло Toptul для точкового зварювання 8х80мм (JJAX0821)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Свердло Toptul для точкового зварювання 8х80мм (JJAX0821)
| Робочий матеріал (застосування) | метал |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Діаметр, мм | 8 |
| Загальна довжина сверла | 80 мм |
| Робоча довжина сверла | 21 мм |
| Додаткові характеристики | для висвердлювання точкового зварювання |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Виробник | Toptul |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Свердло Toptul для точкового зварювання 8х80мм (JJAX0821)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше