Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Свердло Stanley по дереву d=10мм, 133x90мм. (STA52036)
| Робочий матеріал (застосування) | дерево |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Діаметр, мм | 10 |
| Загальна довжина сверла | 133 мм |
| Робоча довжина сверла | 90 мм |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Виробник | Stanley |
| Штрихкод | 5035048371015 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Свердло Stanley по дереву d=10мм, 133x90мм. (STA52036)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Свердло Stanley по дереву d=10мм, 133x90мм. (STA52036)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Свердло Stanley по дереву d=10мм, 133x90мм. (STA52036)
| Робочий матеріал (застосування) | дерево |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Діаметр, мм | 10 |
| Загальна довжина сверла | 133 мм |
| Робоча довжина сверла | 90 мм |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Виробник | Stanley |
| Штрихкод | 5035048371015 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Свердло Stanley по дереву d=10мм, 133x90мм. (STA52036)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше