Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Свердло DeWALT EXTREME, D 4 мм, L75 мм, WL50 (DT6671)
| Робочий матеріал (застосування) | бетон, камінь, цегла |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Діаметр, мм | 4 |
| Загальна довжина сверла | 75 мм |
| Робоча довжина сверла | 50 мм |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Виробник | DeWALT |
| Штрихкод | 5035048489291 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Свердло DeWALT EXTREME, D 4 мм, L75 мм, WL50 (DT6671)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Свердло DeWALT EXTREME, D 4 мм, L75 мм, WL50 (DT6671)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Свердло DeWALT EXTREME, D 4 мм, L75 мм, WL50 (DT6671)
| Робочий матеріал (застосування) | бетон, камінь, цегла |
| Тип хвостовика | циліндричний |
| Діаметр, мм | 4 |
| Загальна довжина сверла | 75 мм |
| Робоча довжина сверла | 50 мм |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Виробник | DeWALT |
| Штрихкод | 5035048489291 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Свердло DeWALT EXTREME, D 4 мм, L75 мм, WL50 (DT6671)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше