Свердло Milwaukee універсальне ShW HEX, 10x260мм (4932471108)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Свердло Milwaukee універсальне ShW HEX, 10x260мм (4932471108)
| Робочий матеріал (застосування) | бетон, газобетон, дерево, метал, пластик, плитка, цегла |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Діаметр, мм | 10 |
| Загальна довжина сверла | 260 мм |
| Робоча довжина сверла | 200 мм |
| Матеріал свердла (хвостової частини, наконечника) | сталь |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Виробник | Milwaukee |
| Штрихкод | 4058546287368 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Свердло Milwaukee універсальне ShW HEX, 10x260мм (4932471108)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Свердло Milwaukee універсальне ShW HEX, 10x260мм (4932471108)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Свердло Milwaukee універсальне ShW HEX, 10x260мм (4932471108)
| Робочий матеріал (застосування) | бетон, газобетон, дерево, метал, пластик, плитка, цегла |
| Тип хвостовика | шестигранний |
| Діаметр, мм | 10 |
| Загальна довжина сверла | 260 мм |
| Робоча довжина сверла | 200 мм |
| Матеріал свердла (хвостової частини, наконечника) | сталь |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Виробник | Milwaukee |
| Штрихкод | 4058546287368 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Свердло Milwaukee універсальне ShW HEX, 10x260мм (4932471108)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше