Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Свердло Milwaukee по бетону PREMIUM 4x90 (4932471169)
| Робочий матеріал (застосування) | бетон, газобетон, граніт, цегла |
| Тип хвостовика | фрезерований |
| Діаметр, мм | 4 |
| Загальна довжина сверла | 90 мм |
| Робоча довжина сверла | 45 мм |
| Матеріал свердла (хвостової частини, наконечника) | карбідовий накінечник, сталь |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Виробник | Milwaukee |
| Штрихкод | 4058546287979 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Свердло Milwaukee по бетону PREMIUM 4x90 (4932471169)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Свердло Milwaukee по бетону PREMIUM 4x90 (4932471169)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Свердло Milwaukee по бетону PREMIUM 4x90 (4932471169)
| Робочий матеріал (застосування) | бетон, газобетон, граніт, цегла |
| Тип хвостовика | фрезерований |
| Діаметр, мм | 4 |
| Загальна довжина сверла | 90 мм |
| Робоча довжина сверла | 45 мм |
| Матеріал свердла (хвостової частини, наконечника) | карбідовий накінечник, сталь |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Виробник | Milwaukee |
| Штрихкод | 4058546287979 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Свердло Milwaukee по бетону PREMIUM 4x90 (4932471169)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше