Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Зварювальний апарат Kaiser MIG-305 2в1 (69569)
| Вид | напівавтомат |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 5.6 кВт |
| Максимальний зварювальний струм | 305 А |
| Діаметр зварювального електроду | 1.6-5 мм |
| Товщина дроту | 0.6-1.0 мм |
| Клас ізоляції | H |
| Особливості | дисплей |
| Вага | 14 кг |
| Виробник | Kaiser |
Опис Зварювальний апарат Kaiser MIG-305 2в1 (69569)
Інверторний напівавтомат Kaiser MIG-305 з максимальним зварювальним струмом 265 А — це надійний професійний апарат, який використовується для напівавтоматичного зварювання виробів із маловуглецевої й низьколегованої сталі плавким електродним дротом (0.6-1.0 мм) на постійному струмі, як у середовищі захисних газів (аргон, вуглекислий газ), так і флюсового без газу.
Апарат легкий і компактний, що робить роботу з ним мобільною та не становить труднощів у виборі місця зберігання інструмента.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Зварювальний апарат Kaiser MIG-305 2в1 (69569)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Зварювальний апарат Kaiser MIG-305 2в1 (69569)
| Вид | напівавтомат |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 5.6 кВт |
| Максимальний зварювальний струм | 305 А |
| Діаметр зварювального електроду | 1.6-5 мм |
| Товщина дроту | 0.6-1.0 мм |
| Клас ізоляції | H |
| Особливості | дисплей |
| Вага | 14 кг |
| Виробник | Kaiser |
Опис Зварювальний апарат Kaiser MIG-305 2в1 (69569)
Інверторний напівавтомат Kaiser MIG-305 з максимальним зварювальним струмом 265 А — це надійний професійний апарат, який використовується для напівавтоматичного зварювання виробів із маловуглецевої й низьколегованої сталі плавким електродним дротом (0.6-1.0 мм) на постійному струмі, як у середовищі захисних газів (аргон, вуглекислий газ), так і флюсового без газу.
Апарат легкий і компактний, що робить роботу з ним мобільною та не становить труднощів у виборі місця зберігання інструмента.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше