Сушарка для білизни Eurogold Trio Настінна 4 м (0708)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сушарка для білизни Eurogold Trio Настінна 4 м (0708)
| Тип | настінні |
| Робоча довжина поверхні | 4 м |
| Захист від випадкового закривання | немає |
| Кількість стрижнів/трубок | 5 |
| Розміри в складеному вигляді | 80 х 19.5 х 9 см |
| Вага | 1.26 кг |
| Колір | білий |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Eurogold |
| Штрихкод | 7640114035845 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Сушарка для білизни Eurogold Trio Настінна 4 м (0708)
Виготовлена в Україні, модель відповідає європейським стандартам якості, що гарантує її надійність і довговічність. Компактні розміри у складеному вигляді роблять сушарку зручною для зберігання, а її стильний дизайн гармонійно вписується в будь-який інтер'єр.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сушарка для білизни Eurogold Trio Настінна 4 м (0708)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сушарка для білизни Eurogold Trio Настінна 4 м (0708)
| Тип | настінні |
| Робоча довжина поверхні | 4 м |
| Захист від випадкового закривання | немає |
| Кількість стрижнів/трубок | 5 |
| Розміри в складеному вигляді | 80 х 19.5 х 9 см |
| Вага | 1.26 кг |
| Колір | білий |
| Країна-виробник | Україна |
| Виробник | Eurogold |
| Штрихкод | 7640114035845 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Сушарка для білизни Eurogold Trio Настінна 4 м (0708)
Виготовлена в Україні, модель відповідає європейським стандартам якості, що гарантує її надійність і довговічність. Компактні розміри у складеному вигляді роблять сушарку зручною для зберігання, а її стильний дизайн гармонійно вписується в будь-який інтер'єр.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Сушарка для білизни Eurogold Trio Настінна 4 м (0708)