Дорожня сумка Voltronic Merlion 50x24x26cm Red (YT-1890R)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Дорожня сумка Voltronic Merlion 50x24x26cm Red (YT-1890R)
| Ручки | парні бічні ручки |
| Матеріал | поліестер |
| Застібки і замки | блискавка |
| Особливості | висоту ручки можна регулювати, бічні кишені |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість коліщат | відсутні |
| Особливості сумки | наплічний ремінь |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 24 см |
Опис Дорожня сумка Voltronic Merlion 50x24x26cm Red (YT-1890R)
Компактна, підходить як ручна поклажа в літак чи транспорт.
Легка – всього 387 г, зручно переносити чи носити на плечі.
Зручний плечовий ремінь (як у аналогічних моделей YT‑1890), забезпечує комфорт у транспортуванні.
Поліестер витримує регулярне використання, стійкий до зношення й легко очищується.
Універсальний дизайн в приємному сірому кольорі пасує під багато стилів.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Дорожня сумка Voltronic Merlion 50x24x26cm Red (YT-1890R)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Дорожня сумка Voltronic Merlion 50x24x26cm Red (YT-1890R)
| Ручки | парні бічні ручки |
| Матеріал | поліестер |
| Застібки і замки | блискавка |
| Особливості | висоту ручки можна регулювати, бічні кишені |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість коліщат | відсутні |
| Особливості сумки | наплічний ремінь |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 24 см |
Опис Дорожня сумка Voltronic Merlion 50x24x26cm Red (YT-1890R)
Компактна, підходить як ручна поклажа в літак чи транспорт.
Легка – всього 387 г, зручно переносити чи носити на плечі.
Зручний плечовий ремінь (як у аналогічних моделей YT‑1890), забезпечує комфорт у транспортуванні.
Поліестер витримує регулярне використання, стійкий до зношення й легко очищується.
Універсальний дизайн в приємному сірому кольорі пасує під багато стилів.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше