Дорожня сумка Voltronic 55х22х80 cm, 56-75 л Violet (YT-M-75V)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Дорожня сумка Voltronic 55х22х80 cm, 56-75 л Violet (YT-M-75V)
| Об'єм | 56-75 л |
| Ручки | парні бічні ручки |
| Матеріал | поліестер |
| Застібки і замки | блискавка |
| Особливості | компактно складається |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість коліщат | 4 |
| Особливості сумки | посилене дно |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 80 см |
Опис Дорожня сумка Voltronic 55х22х80 cm, 56-75 л Violet (YT-M-75V)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Дорожня сумка Voltronic 55х22х80 cm, 56-75 л Violet (YT-M-75V)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Дорожня сумка Voltronic 55х22х80 cm, 56-75 л Violet (YT-M-75V)
| Об'єм | 56-75 л |
| Ручки | парні бічні ручки |
| Матеріал | поліестер |
| Застібки і замки | блискавка |
| Особливості | компактно складається |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість коліщат | 4 |
| Особливості сумки | посилене дно |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 80 см |
Опис Дорожня сумка Voltronic 55х22х80 cm, 56-75 л Violet (YT-M-75V)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше