Дорожня сумка Tucano Tugo Trolley S Black (BTRTUG-S-BK)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Дорожня сумка Tucano Tugo Trolley S Black (BTRTUG-S-BK)
| Об'єм | 36 л |
| Ручки | висувна ручка |
| Матеріал | текстиль |
| Застібки і замки | блискавка |
| Особливості | водостійкість |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість коліщат | 2 |
| Особливості сумки | дві великі кишені |
| Висота | 51 см |
| Ширина | 32 см |
Опис Дорожня сумка Tucano Tugo Trolley S Black (BTRTUG-S-BK)
Валіза оснащена:
- Безшумними та зручними колесами
- Еластичними ременями-фіксаторами
- Основною телескопічною ручкою
- Додаткові ручки зверху та збоку
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Дорожня сумка Tucano Tugo Trolley S Black (BTRTUG-S-BK)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Дорожня сумка Tucano Tugo Trolley S Black (BTRTUG-S-BK)
| Об'єм | 36 л |
| Ручки | висувна ручка |
| Матеріал | текстиль |
| Застібки і замки | блискавка |
| Особливості | водостійкість |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість коліщат | 2 |
| Особливості сумки | дві великі кишені |
| Висота | 51 см |
| Ширина | 32 см |
Опис Дорожня сумка Tucano Tugo Trolley S Black (BTRTUG-S-BK)
Валіза оснащена:
- Безшумними та зручними колесами
- Еластичними ременями-фіксаторами
- Основною телескопічною ручкою
- Додаткові ручки зверху та збоку
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше