Дорожня сумка Schwarzwolf Brenta помаранчева (F3400301AJ3)
Характеристики Дорожня сумка Schwarzwolf Brenta помаранчева (F3400301AJ3)
| Об'єм | 28 л |
| Ручки | парні бічні ручки, регульована шлейка |
| Матеріал | нейлон |
| Застібки і замки | блискавка |
| Особливості | компактно складається |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість коліщат | відсутні |
| Особливості сумки | сітчасте відділення для предметів особистої гігієни |
| Висота | 24.5 см |
| Ширина | 46 см |
Опис Дорожня сумка Schwarzwolf Brenta помаранчева (F3400301AJ3)
Складна спортивна сумка 2в1 Schwarzwolf BRENTA . Цю сумку можна легко запакувати у невеликий пакет або перетворити на практичний рюкзак. Має основне відділення з невеликим футляром на блискавці, кишені з боків, сітчасті кишені з боків придатні для пляшки. Регульований ремінь, ручки для перенесення, обидва плечові ремені можна сховати в спеціальні кишені під час трансформації.
Об'єм: 28 л. Розмір: O 24,5 x 46 см, у складеному вигляді O 24,5 x 4 см.
Характеристики Дорожня сумка Schwarzwolf Brenta помаранчева (F3400301AJ3)
| Об'єм | 28 л |
| Ручки | парні бічні ручки, регульована шлейка |
| Матеріал | нейлон |
| Застібки і замки | блискавка |
| Особливості | компактно складається |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість коліщат | відсутні |
| Особливості сумки | сітчасте відділення для предметів особистої гігієни |
| Висота | 24.5 см |
| Ширина | 46 см |
Опис Дорожня сумка Schwarzwolf Brenta помаранчева (F3400301AJ3)
Складна спортивна сумка 2в1 Schwarzwolf BRENTA . Цю сумку можна легко запакувати у невеликий пакет або перетворити на практичний рюкзак. Має основне відділення з невеликим футляром на блискавці, кишені з боків, сітчасті кишені з боків придатні для пляшки. Регульований ремінь, ручки для перенесення, обидва плечові ремені можна сховати в спеціальні кишені під час трансформації.
Об'єм: 28 л. Розмір: O 24,5 x 46 см, у складеному вигляді O 24,5 x 4 см.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше