Немає в наявності 71 530 грн
код: U1045856 +3 дні
Акція
код: U1045860 +3 дні
Акція
код: U1045840 +3 дні
Акція
код: U1045843 +3 дні
Акція
Характеристики Студійний сабвуфер Nexo ID S110t
| Потужність | 400 - 650Вт |
| Динаміки | 1 x 10" |
| Тип | пасивний |
| Частотний діапазон | 43Гц - 130Гц (+/- 3дБ) |
| Максимальний рівень звукового тиску (SPL) | 125 дБ (пік) |
| Номінальний імпеданс | 4Ω |
| Чутливість | 97 дБ SPL |
| Роз'єми | 2 x Speakon |
| Розміри | 285 x 525 x 550 мм |
| Вага | 21кг, пасивний сабвуфер 1х10", Touring модифікація |
Опис Студійний сабвуфер Nexo ID S110t
Незважаючи на значну потужність, цей 1х10"сабвуфер має неймовірно компактні розміри (285 x 525 x 550) і надає вам щільний пружний бас в одному з найменших форм-факторів з присутніх на ринку
Ідеальний вибір для концертних турів або невеликих сцен!
Акція
Потужність - 400 - 650Вт, Динаміки - 1 x 10", Тип - пасивний, чорний
Немає в наявності 71 530 грн
код: U1045856 +3 дні
Акція
код: U1045860 +3 дні
Акція
код: U1045840 +3 дні
Акція
код: U1045843 +3 дні
Акція
Характеристики Студійний сабвуфер Nexo ID S110t
| Потужність | 400 - 650Вт |
| Динаміки | 1 x 10" |
| Тип | пасивний |
| Частотний діапазон | 43Гц - 130Гц (+/- 3дБ) |
| Максимальний рівень звукового тиску (SPL) | 125 дБ (пік) |
| Номінальний імпеданс | 4Ω |
| Чутливість | 97 дБ SPL |
| Роз'єми | 2 x Speakon |
| Розміри | 285 x 525 x 550 мм |
| Вага | 21кг, пасивний сабвуфер 1х10", Touring модифікація |
Опис Студійний сабвуфер Nexo ID S110t
Незважаючи на значну потужність, цей 1х10"сабвуфер має неймовірно компактні розміри (285 x 525 x 550) і надає вам щільний пружний бас в одному з найменших форм-факторів з присутніх на ринку
Ідеальний вибір для концертних турів або невеликих сцен!
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше